Hastalara Verdiğimiz Hizmetler

Hastalara Verdiğimiz Hizmetler

 

 

I. Hasta hrt’ ye nasıl ulaşır

       

 Hastalar Hrt ye İnternet sitesi aracılığıyla Hrt ’nin hasta ilişkiler uzmanlarına telefonla ya da maille,Kendi ülkelerindeki Hrt temsilcileri/ ofisleri aracılığıyla ulaşabilirler.

 II. Tedavi Planlama Süreci

Eğer hastalarımız operasyon planlama sürecinde gelmek isterse onlarla birlikte tedavi sürecini planlamak bizi mutlu edecektir.Ancak hastalarımız bize tüm tıbbi bilgilerini ve tetkik sonuçlarını gönderdiğinde alanında uzman doktorların hastaya özel tedavi planlarını hazırlayarak kendileriyle paylaşırız.   Hastaya Eğer tedavi için birden fazla yöntem kullanımı söz konusu ise hasta ile temasa geçilerek hangi yöntemin seçileceğine hasta ile

Hastalar hrt ile alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkanına sahip olurlar. Hastaların durumu 24 saat içinde değerlendirilerek hastaya dönüş sağlanır.Hastalar tedavi olabilecekleri tüm merkezler hakkındaki tüm bilgilere erişerek karşılaştırma yapabilirler. Hastalar tedavide kullanılacak tüm tıbbi teknolojiler hakkında bilgi sahibi olarak karşılaştırma yapabilirler.Hastalar tedavileri için tüm alternatif fiyat seçeneklerine ulaşarak karşılaştırma yapabilir, bütçeleri için en uygun seçeneği seçebilirler.  

  III. Türkiye’ ye Varış

 

Eğer hastanın sağlığı uçak yolculuğu için elverişli değilse, hastalar Hrt tarafından uçak ambulansla bulunduğu yerden alınır. 

  • Eğer hastaların tedavi öncesi ya da tedavi süresince otelde kalması gerekirse, kendi isteklerine bağlı olarak otel rezervasyonları Hrt tarafından yapılır. Hrt nin Türkiye’nin her yerinde hastanelere yakın lokasyonlarda bulunan anlaşmalı otelleri bulunmaktadır. Hastalar bütçesi doğrultusunda kalmak istediği otelleri alternatifler arasından seçebilirler.
  • Hastalar Türkiye’ye ulaştıklarında Hrt hasta temsilcisi tarafından havaalanında karşılanır kalacağı otel ya da hastaneye transferi sağlanır.
  • Hastaya tedavileri süresince kullanacakları bir telefon hattı verilir.

 IV. Tedavi süreci

Tedaviler JCI sertifikalı yüksek tıbbi teknoloji ve alanının en iyisi doktorların bulunduğu hastanelerde yapılır.Tedavi günü hastaların hastaneye transferi otel ya da havaalanından Hrt tarafından yapılır.Hastalar, kendilerine eşlik eden ve hasta ile aynı dili konuşabilen Hrt asistanları sayesinde iletişim problemi yaşamazlar. Hrt  7/24 hastaların yanında yer alır.Tedavinin her aşaması Hrt doktorları tarafından takip edilir.

 V. Türkiye’ den Ayrılış

Hrt hastanın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonu yapar.

Hastalar kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakım hakkında hastaneden ayrılmadan önce bilgilendirilir.

Hastanın havaalanına transferi ücretsiz yapılır.

Eğer hasta tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler Hrt tarafından organize edilir.

 

VI. Tedavi Sonrası

Hastalar ülkelerine döndükten sonra Hrt ile tedavi sonrası bakım için her zaman irtibata geçebilirler. Hrt nin ilgili ülkelerdeki ofislerinde bulunan doktorlar hastaların tedavi sonrası bakım sürecini takip ederler. 

Hastalığınızın tedavisi için hastane, tedavi seçenekleri ve fiyat alternatiflerini kendiniz araştırmak zorunda değilsiniz. Hrt tüm araştırmaları sizin için yapar ve tüm alternatifleri sizinle paylaşır.

Hastaların tüm tedavi süreçleri Hrt ekibi ve Hrt doktorları tarafından takip edilir ve hastalar ile hasta yakınları düzenli olarak bilgilendirilir.